• Aqualand Moravia

aqua final

Aqualand Moravia je nejmodernějším aquaparkem s největším počtem zastřešených atrakcí v České republice. Jen 20 minut jízdy od Brna, na břehu Novomlýnských nádrží a na místě původních římských lázní, najdete 20 tobogánů, 12 bazénů, 24 saun a procedur. Vzhled vnitřních prostor je inspirovaný obdobím římských lázní. Mezi největší lákadla parku patří tobogány Propast a Boomerango, z nichž první má délku přes sto metrů. Dále si zde můžete užít U-Wave, Supercrater, Wild River nebo Yellow Crash. Dětem jsou určené dětské bazény a skluzavky, užijí si také v bazénu s atrakcemi, kde mají k dispozici skákadla, šplhací sítě nad vodou, bublinkovače nebo chrliče.

Milovníky relaxace pak potěší 24 saun a procedur, kryozóna nebo slunenční a římské lázně. Vyznavači relaxace se mohou těšit také na solnou nebo aroma lázeň, balneo vany nebo ledovou studnu s ledovou tříští, která slouží k atraktivnímu ochlazování těla v rámci saunové procedury. Pro relaxační bazény a wellness procedury se využívá voda s vysokým obsahem sirovodíku a minerálních látek z geotermálního vrtu Mušov dosahující teploty až 46°C.

Během zimy si můžete užít také koupání v geotermálním bazénu s výhledem na zasněženou Pálavu a Mušovská jezera.

Občerstvení zajišťují 4 bary a 2 restaurace s kapacitou 480 míst. Zaparkovat můžete na parkovišti pro 350 osobních automobilů a 9 autobusů.

Pro další informace můžete navštívit www.aqualand-moravia.cz